Zajímavosti - Breaking dawn

Melissa Rosenberg : "We want the erotic sex scenes"

21. července 2010 v 14:00 | Alice*

Scénáristka filmu Rozbřesk, Milissa Rosenberg říká, že chce aby film obsahoval sex a erotické scény. " Nemyslím si, že bude snadné natočit všechny pikantní scény. Obávám se že film nebude obsahovat tolik milostných scén jako kniha, ale budeme se snažit zachovat alespoň dvě : Nejdřív lidský sex ( když je Bella ještě člověkem) a později když je Bella upírem.

Rozhodně se můžeme dočkat okouzlujících lásky plných scén mezi Bellou (Kristen Stewart) a Edwardem (Robertem Pattinsonem).

Breaking dawn will not be for more than 18 years, Summit promises

16. července 2010 v 20:54 | Alice*
eclipse-lover.blog.cz
Bude Breaking Dawn od 18-ti let ? Tvůrci filmu rozbřesk stojí před důležitým rozhodnutím. Scénář a celkový předpokládaný vzhled filmu se totiž dostává do takové úrovně, že přístupnost bude nejspíše od 18-ti let. Dále se také řeší otázka zda bude film natáčen více kamerami, aby mohl být vpuštěn i do 3D kin. Scénáristka Melissa rosenberg totiž říká, že například porod Belly bude velmi tvrdý a že chce aby byl ukázán pokud možno tak , jak je v knize. Což znamená polonahou Kristen. Zatím probíhají spekulace, jak to vše bude. Jsem strašně zklamaná :( Snad to nebude od 18-ti.Rob, Kris,Tay: Guaranteed Least $25 Million Apiece for Breaking Dawn Parts 1 & 2

4. července 2010 v 18:43 | Alice*
Robert, Kristen a Taylor by měli dostat nejméně 25 miliónů dolarů za každou z částí Rozbřesku
eclipse-lover.blog.cz
PS: Ta fotka je úžasná xD
 
 

Reklama
VŠE Z TOHOTO BLOGU KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM. 
POKUD NEBUDEŠ RESPEKTOVAT TOTO PRAVIDLO, BUDU NUCENA TĚ NAHLÁSIT NA BLOG.CZ